هایتکس به عنوان اولین نمایشگاه مجازی سه بعدی در کشور با ارائه راهکارهای بسیار نو و کارآمد در راستای برگزاری نمایشگاه مجازی در کشور به عنوان اولین پلت فرم و نرم افزار نمایشگاه مجازی و سه بعدی شروع کار خود را با گرفتن تاییدیه فنی نرم افزار از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد از سال ۱۳۹۸ کار خور را آغاز کرد .

 

نمایشگاه محطی

کرونا و تعطیلی نمایشگاه ها

در پی شیوع ویروس منحوس کرونا و تعطیلی نمایشگاه های محیطی و حفظ فاصله اجتماعی با شدت استقبال عموم روبرو شد و به سرعت با برگزاری اولین نمایشگاه مجازی هایتکس با عنوان جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری جای خود را در میان سازمان ها ونهادهای خصوصی و دولتی و مجریان برگزاری نمایشگاه های محیطی در کشور و حتی در سطح بین المللی باز کرد .

نرم افزار نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس امروزه به عنوان یک راهکار جهت توسعه صادرات کشور محسوب میگردد. در اولین نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس با بازخوردی عجیب و غیر قابل پیش بینی روبرو شدیم و آن بازدید کنندگان خارجی بود که به راحتی با دانلود نمایشگاه در همه جای دنیا از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند و باعث و بانی فروش بالای شرکتهای حاضر در نمایشگاه در سطح بین المللی گردید.

امروز دیگر نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس را میتوان به جرات یکی از حلقه های اصلی و نوظهور در رشد صادرات و تبادلات اقتصادی نامید که شرکتها حتی در دوران کرونا و قرنطینه و بیماری اپیدمی هم کماکان به معرفی کسب و کار خود میپردازند و با هزینه ای بسیار پایینتر از نمایشگاه محیطی و با تاثیرگذاری بسیار بالاتر از نمایشگاه محیطی توانسته نقشی پررنگ در راستای اهداف مدیران کسب و کار بردارد.

 

نمایشگاه محیطی مدرن

نمایشگاه سه بعدی به جای نمایشگاه محیطی

نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس را امروزه به عنوان اولین و برند نمایشگاه مجازی و سه بعدی همگان میشناسند و پرچمدار این صنعت نمایشگاهی مجازی میباشد .
نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس نه تنها اولین نمایشگاه مجازی بلکه پیشرو و بهترین راه اطلاع رسانی عمومی و رویدادی در سطح کشور میباشد.
همانطور که امروزه تمامی کسب و کارها به دنبال رویشی دوباره در بستر فعالیت های مجازی در حیطه های وب سایت فروشگاه اینترنتی معرفی خود در شبکه های اجتماعی و …. هستند هایتکس هم به عنوان اولین نمایشگاه مجازی و سه بعدی کشور اولین گام را در صنعت معرفی و نمایشگاه مجازی برداشته و در این مسیر پیشرو بوده است.

از مسئولیتهای اجتماعی نمایشگاه مجازی هایتکس میتوان به کاهش ترافیک شهری و بین شهری کاهش آلودگی هوا مصرف بهینه سوخت و….اشاره کرد.
در ابتدای مسیر حرکت نمایشگاه مجازی هایتکس بودند افراد با شرکتها و سازمانهای بزرگی که در مقابل به راه افتادن این جریان بودند و مقابله میکردند که این نوع نمایشگاه به صنایع و کسب و کارها آسیب وارد میکند ولی بعد از راه اندازی و استفاده از نمایشگاه مجازی و پی بردن به دسترسی بسیار بالاتر و بهینه تر خود پای میز مذاکره نشستند و باب همکاری هایی در سطح بالاتر باز گردید.

امیدواریم با مهیا شدن زیرساختهایی بهتر در رابطه با فناوری اطلاعات و ارتباطات و امکانات اپراتورهای ارائه دهنده بستر های اینترنت نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس هر روز در کل کشور قابل دسترس حتی در روستاها و مناطق محروم و دور افتاده باشند و با سرعت بیشتری بازدید کننده از همه نقاط کشور به نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس دسترسی داشته باشد.

 

نمایشگاه محیطی در تهران

تیم مدیریتی و فنی نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس یکی از زبده ترین و پر سابقه ترین مدیران و متخصصان در حیطه فعالیت خود هستند .
هر روزه تیم هایتکس با اضافه کردن نیروهای برتر در حوزه فعالیت خود و با شرکت دادن مشاوران قدرتمند در اتاق فکر خود راهکارها و ایده های جدید را در راستای رشد به سمت اهداف شرکت کنندگان و بازدید کنندگان از نمایشگاه حرکت میکند.

اولین نمایشگاه مجازی سه بعدی کشور امید دارد تا با حمایت های مسئولین و سازمان ها و نهاد های مرتبط بتواند از تمامی پتانسیل های موجود در کشور استفاده کند و در آینده نزدیک محصولی در شان کشور عزیزمان و مردم ایران ارائه دهد .

دیدگاه خود را ثبت کنید