نیاز به نمایشگاه مجازی هایتکس روز به روز بیشتر از هر زمانی احساس میشود. در زندگی امروزه به خصوص بعد از موج بزرگی که کسب و کارها را به سمت دنیای متاورس و مجازی سوق داده در کشور و همچنین خارج از کشور نیاز به این پلتفرم جامع مجازی به صورت محسوس قابل درک میباشد .
نمایشگاه مجازی محلی امن و ساده جهت معرفی خدمات و کالاهای تمامی کسب و کارها میباشد و با توجه به پرچمداری نمایشگاه مجازی هایتکس در این نوع از معرفی که مدرن تمرین و تاثیر گذار ترین مدل نمایش هست این شرکت رو به رشد و توسعه در دنیای مجازی میباشد.
یکی از دلایل مهم در رشد و پیشرفت نمایشگاه مجازی هایتکس مدل سه بعدی این نرم افزار هست که میتواند حس و حال بسیار نزدیکی به نمایشگاه محیطی و مدل سنتی آن است.

 

نمایشگاه مجازی

هایتکس پیشگام در تکلونوژی

نمایشگاه مجازی هایتکس در راستای همگام بودن و پیشرو بودن در این مدل اطلاع رسانی وسعت خود را به خارج از مرز کشورمان برده و توانسته با شرکت های بزرگی در دنیا همکاری داشته باشد و پیش برنده های فراوانی جهت همکاری خواستار فعالیت و مشارکت در نمایشگاه مجازی باشند.
تیم قدرتمند هایتکس در جلسات فراوانی به نیاز سنجی و ایده پروری پرداخته و کماکان رو به رشد و توسعه گام برمی‌دارد .
در واقع میتوان گفت هم اکنون در حال اضافه کردن و تغییر دادن بسیاری از امکانات به نمایشگاه مجازی به همسو کردن این نرم افزار نمایشگاهی با اهداف برگزار کنندگان و مدیران کسب و کار میباشد .
هر روزه جلسات بسیاری با حضور کارشناسان و مشاوران به روز خود در هایتکس برگزار میگردد که بتوان اولا پرچمداری خود را حفظ کند و از طرف دیگر هر به روز رسانی در راستای تکمیل شدن و به روز شدن هایتکس و نمایشگاه مجازی صورت گیرد.
ما در تیم هایتکس از افراد کارشناس و حرفه ای با روی باز استقبال کرده و به هر طریق ممکن دست یاری به سوی آنها دراز میکنیم تا با راهنماییها و ایده های کاربردی بتوان نرم افزار نمایشگاه مجازی را به کاملترین نسخه و کارآمد ترین مدل نمایشگاه مجازی تبدیل کنیم.
به زودی می‌توان ادعا کرد که هایتکس به اولین پلتفرم بین المللی نمایشگاه مجازی تبدیل شود و انشاالله باعث افتخار کشور عزیزمان ایران گردد.
البته جای ذکر هست که متاسفانه تمام هزینه ها و پیش‌برنده های این شرکت و پلتفرم خصوصی بوده و حمایتی از سمت شتابدهنده ها و مراکز رشد فناوری های هایتک دولتی و خصوصی خارج از شرکت به عمل نیامده است.
در اینجا باید از شرکت ها و سازمان های برگزار کننده نمایشگاه مجازی تشکر و قدردانی کنیم که با اعتماد به این شرکت چندین دوره موفق و پر بار را در این پلتفرم برگزار کردیم .
از نمایشگاه مجازی هایتکس هر روزه بیشتر خواهیم شنید و همانطور که در این زمان در حال ثبت نام و برگزاری سه نمایشگاه بزرگ داخلی و یک نمایشگاه خارجی هستیم میدانیم که باید خود را برای استقبال و برگزاری هم زمان نمایشگاه های مجازی بیشتری آماده کنیم.
و همه اینها را از توجه و الطاف خداوند میدانیم و جهت شکرگزاری تمام تلاشمان را در رضایت بیشتر و بیشتر کاربران خود میکنیم تا سهم به سزایی در پیشبرد اهداف مشتریان نمایشگاه مجازی هایتکس داشته باشیم.
تمامی سازمان ها و نهاد ها و شرکت ها یی که در ابتدای مسیر به این حرکت و این مدل معرفی با ترس و دو دلی برخورد می‌کردند می‌گوییم که مطمئن تر و با نظر سنجی های به عمل آمده که همگی رو به رشد و توسعه نمایشگاه مجازی بوده می‌توانند پا پیش گذاشته و روی همکاری و مشارکت هایتکس حساب باز کنند.
ما همیشه از همکاری و مشارکت با شما صمیمانه خرسند خواهیم بود.
شما میتوانید با توجه به امکان جدید نمایشگاه مجازی برگزاری نمایشگاه های خودتان را در سایت و یا سایت های نمایشگاهی خود داشته باشید و به سایت و پایگاه اطلاع رسانی خود اعتباری چند باره بخشید.
ما همیشه به مشتریان خود میگوییم که پشتیبانی و همکاری تیم نمایشگاه مجازی هایتکس را به عنوان تیم فنی شرکت یا سازمان خود محسوب کرده و شرکت ما را بخشی از فعالیت های هایتک خود معرفی کنند و اهداف مشترکی را به کمک یکدیگر فتح کرده و باعث رشد و توسعه یکدیگر شویم.
قابل ذکر و گفتنی هست که همانطور که احتمالا خودتان بررسی و جستجو کرده آید این نوع از فعالیت در قالب نمایشگاه مجازی سه بعدی در کشور بی مثال و بی رقیب بوده و دارای ثبت ایده در کشور می‌باشد و همچنین در دنیا فقط به اندازه انگشتان یک دست نمایشگاه مجازی سه بعدی وجود دارد که همگی عمری کوتاه تر از دو تا سه سال دارند و این از افتخارات ما هست که در ایران و جهان چنین جایگاهی را داریم و قدردان این موضوع بوده و دست از تلاش بر نخواهیم داشت .
از مزایا و امکانات نمایشگاه مجازی بسیار گفتیم و در مورد امکانات جدید در آخرین به روز رسانی نرم افزار نمایشگاه مجازی هایتکس در این موضوع مطرح شده نمی‌گنجد و مطمئنم باشید که با شنیدن آن ها به وجد خواهید آمد .

امکانات نمایشگاه هایتکس

در مطالب آینده به تک تک این امکانات توضیح خواهیم داد و به ریز به کاربرد آنها اشاره خواهیم کرد تا به شما و خود ثابت کرده باشیم که هر روزه در شرکت هایتکس ایده ها و نیاز های جدید پیدا شده و مطرح میشوند و کاربردی ترین آنها به مرحله اجرا در می آیند تا این نمایشگاه مجازی بتواند جایگاه خود را محفوظ و اعتماد شما به خود را حفظ نماید.
با تشکر از وقتی که جهت خواندن این مطلب گذاشتید .
پیروز باشید و با ما به جمع همکاران موفق خود بپیوندید.

دیدگاه خود را ثبت کنید