در دنیای امروز که تکنولوژی علاوه بر بخش‌های مختلف زندگی روزمره ما، فعالیت های صنعتی و تجاری را هم تحت تاثیر قرار داده است. رشد روز افزون نمایشگاه مجازی یک امر بسیار طبیعی است زیرا برگزاری نمایشگاه های مجازی این فرصت در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌گیرد که با بهره گیری از فناوری روز، محصولات و خدمات خودشان را به شکل نامحدود به مخاطبین عرضه کنند.

 

نمایشگاه مجازی
مزایای کلی نمایشگاه مجازی

نمایشگاه های مجازی، بسیاری از محدودیت های هزینه ساز نمایشگاه های فیزیکی را ندارد!
برای شرکت در نمایشگاه های فیزیکی، شرکت ها باید همواره هزینه های بسیار زیادی را صرف کنند. همین امر سبب شده که هر ساله شرکت کنندگان بسیاری از حضور در نمایشگاه های تخصصی حوزه فعالیتشان صرف نظر کنند.
علاوه بر هزینه های بالا، عوامل دیگری نیز وجود دارند که شرکت کنندگان را از حضور در نمایشگاه منصرف می کنند. عواملی مانند:
محدودیت زمان و مکان
اجاره فضا و تجهیزات
حمل و نقل دکوراسیون
چاپ و تبلیغات محیطی
دوری از محیط شرکت
فراموشی خدمات و محصولات از نظر مشتری بعد از گذشت زمان
و…

 

نمایشگاه مجازی سه بعدی

نمایشگاه مجازی هایتکس

اما در نمایشگاه مجازی سه بعدی، شما به هیچ یک از این موارد نیازی ندارید. علاوه بر این، مخاطبین شما می توانند به راحتی هر زمان و مکانی به محصولات و خدمات کسب و کارها شما دسترسی داشته باشند و در صورت لزوم آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند.
برگزاری نمایشگاه مجازی، حتی در شرایط بحرانی نیز امکان پذیر است!
امکان برگزاری نمایشگاه های مجازی در هر شرایطی از بزرگترین مزیت های آنها به حساب می آید. زیرا این نمایشگاه ها حتی در زمان شیوع بیماری کرونا که یک معضل جهانی است، نیز بدون هیچ مشکلی برگزار شدند.
در حالیکه که تمام نمایشگاه ها، مسابقات و … به علت بحران بوجود آمده در سراسر دنیا، برای مدت نامعلومی به تعویق انداخته شدند.
نمایشگاه دلخواهتان را بسازید!
در نمایشگاه های مجازی، می توان به راحتی فضای نمایشگاه و غرفه‌ها را با المان‌های استاندارد و منحصر به فرد، طراحی نمود. علاوه بر این، امکان پخش موسیقی بکگراند یا رادیو برای کل نمایشگاه یا هر غرفه به صورت اختصاصی نیز در نمایشگاه های مجازی وجود دارد.
علاوه بر اینها، کاربر می‌تواند با رنگ و شکل المان ها را بدون هیچ مشکلی، بر اساس سلیقه و نیاز خود تغییر دهد.
بررسی دقیق محصولات!
نمایشگاه مجازی که بر پایه ی تکنولوژی واقعیت مجازی ساخته می شود، امکان بررسی دقیق محصولات و خدمات را با کمک بزرگنمایی و کوچکنمایی تصویر غرفه و محصولات داخل آن، در اختیار ما قرار می دهد.
امکان درج تصویر، فیلم، متن و pdf
در نمایشگاه های مجازی، امکان نوشتن کپشن برای توضیح بیشتر درباره تصاویر بارگذاری شده، وجود دارد. علاوه بر آن شما می توانید فیلم مورد نظرتان را در فضای درونی نمایشگاه برای مخاطبان، نمایش دهید.
شما حتی می توانید برای معرفی هر غرفه یا اثر، یک متن دلخواه خود را آماده کنید و آن را در کنار غرفه یا اثر نمایش دهید.
علاوه بر اینها، شما حتی می توانید بروشور نمایشگاه را هم در قالب pdf آماده کنید و در داخل نمایشگاه قرار دهید.

 

هایتکس

امکان نمایش بروشور در نمایشگاه مجازی

دسترسی راحت، بدون ترافیک در هر ساعتی از شبانه روز!
دسترسی راحت، بدون ترافیک در هر ساعتی از شبانه روز، از طریق کامپیوتر یا گوشی تلفن همراه در محل کار و منزل، یکی دیگر از دلایل دیگر استقبال مردم از نمایشگاه های مجازی سه بعدی به حساب می آید.
امکان تعامل با افراد در سایر کشور ها
نمایشگاه های مجازی، این امکان را در اختیار شما قرار می دهند که با افراد و شرکت های سراسر دنیا تعامل داشته باشید.
این اتفاق می تواند منجر به آغاز همکاری بین شرکت های بزرگ در سراسر دنیا شود. و این در حالی است که هیچ یک از این شرکت ها زمان و هزینه بالایی را برای آشنایی اولیه، صرف نمی کنند!
این یک مزیت بسیار مهم به حساب می آید زیرا در مراحل اولیه آشنایی شرکت ها با یکدیگر، احتمال عدم توافق طرفین بر سر محصولات، خدمات، قسمت ها و… وجود دارد.

امکان کارگاه های آموزشی

شما همچنین می توانید با هماهنگی با تیم هایتکس، فضایی به عنوان سالن کارگاه ها، درطراحی فضای اصلی نمایشگاه خود در نظر بگیرید. تا افراد علاقه مند به حضور در کارگاه های آموزشی ، با یک کلیک وارد کارگاه مربوطه شده و به آنلاین از مطالب آن بهره ببرند.
فراموش نکنید که کارگاه های آموزشی که از مهم ترین بخش های هر نمایشگاه به حساب می آیند و برگزاری آنها تقریبا اجتناب نا پذیر است.
مزایا اختصاصی نمایشگاه مجازی هایتکس :
تجربه لذت بخش و هیجان انگیز گشت زنی در دنیای مجازی!
از بزرگترین مزیت های نمایشگاه مجازی هایتکس، میتوان به تجربه لذت بخش بازدید از غرفه ها و گشت زنی در محیط سه بعدی بسیار زیبا آن اشاره نمود.
ایجاد پل ارتباطی مستحکم، بین شرکت کننده ها و غرفه داران!
در نمایشگاه هایتکس، شرکت کننده ها می توانند به راحتی با غرفه داران ارتباط گرفته و با آنها تعامل نماید. و از این طریق نظرات خود را درباره غرفه، محصولات و… به صورت آنلاین یا آفلاین، به اطلاع ایشان برساند.

ایجاد پل ارتباطی مستحکم، بین شرکت کننده ها و غرفه داران در نمایشگاه مجازی هایتکس
هایتکس اولین نمایشگاه مجازی و تخصصی مشاغل!
هایتکس اولین نمایشگاه مجازی سه بعدی، تخصصی مشاغل است که تمام امکانات ذکر شده در قسمت های قبل را برای مخاطبین خود فراهم کرده است.

نرم افزار ویندوز

شما می توانید به راحتی با نصب نرم افزار نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس که برای ویندوز طراحی شده است، به راحتی از امکانات این نمایشگاه بهره ببرید.

اپلیکیشن هایتکس

ممکن است شما در هر زمان و مکانی به رایانه شخصی تان دسترسی نداشته باشید. برای همین منظور، ما در هایتکس یک اپلیکیشن برای تلفن های همراه اندروید طراحی کرده ایم. تا شما بتوانید در هر زمان و مکانی به راحتی از امکانات این نمایشگاه مجازی سه بعدی استفاده نمایید.
علاوه بر آن اگر اپلیکیشن هایتکس را نصب کنید. خواهید دید که، رابط کاربری این اپلیکیشن به گونه‌ای است که کاربر می تواند به راحتی از آن استفاده نماید.
نکته:
شما می توانید به راحتی اپلیکیشن و نرم افزار هایتکس را، از بخش دانلود نرم افزار مجازی هایتکس، دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید