نمایشگاه مجازی

نمایشگاه مجازی چیست؟

امروزه نمایشگاه ها به خاطر بیماری اپیدمی کرونا در محیط های نمایشگاهی برگزار نمی‌شود و راهکار آن مثل بسیاری از کسب و کارها برگزاری نمایشگاه به صورت مجازی است که اکنون به این سبک حتی مفید تر و راحت تر برگزار میگردد.

نمایشگاه در فضای مجازی و معرفی انواع مشاغل و کسب و کارها در این فضای مجازی و قابل دسترس از طریق اینترنت و رایانه و گوشی را نمایشگاه مجازی گویند.که اولین ارائه دهنده و برگزاری کننده نمایشگاه مجازی سه بعدی شرکت خلاق هایتکس میباشد.

نمایشگاه کرونا

نمایشگاه مجازی کرونا ، برای اولین بار نمایشگاه مجازی با عنوان نمایشگاه کرونا در نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس تحت حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در دو سالن برگزار گردید .

نمایشگاه مجازی سه بعدی با موضوع جهش تولید و دستاوردهای کرونا

اولین نمایشگاه مجازی (سه بعدی) با عنوان «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» در تاریخ ۲۹ مهر تا ۸ آبان‌ماه سال جاری با حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار گردید. در این نمایشگاه مجازی، دستاوردها و توانمندی‌های ۴۰ شرکت دانش‌بنیان در حوزه مقابله با کرونا به معرض نمایش گذاشته شده است و توسط نرم افزار نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس پیاده سازی شده است.
این نمایشگاه مجازی که به صورت سه‌زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) طراحی شده است، این امکان را فراهم می‌کند که در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا، نهادها و سازمان‌های خارجی و بین‌المللی نیز با دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان ایران آشنا شوند و بتوانند نیازهای خود در این حوزه را با تکیه بر این توانمندی‌ها تأمین کنند.
بازدیدکنندگان می‌توانند با ورود به فضای نمایشگاه از محتوای دیجیتال هر غرفه شامل پوستر، عکس، بروشور و تیزر تبلیغاتی بازدید کنند و با محصولات و خدمات شرکت‌ها آشنا شوند. امکان برقراری ارتباط و برگزاری جلسه B2B آنلاین با مدیران شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نیز وجود دارد.

طراحی سایت نمایشگاه مجازی

شرکت خلاق هایتکس توانسته با توجه به نیازمندی های شرکت های برگزار کننده نمایشگاه و یا سازمان ها و نهادها ی خصوصی و دولتی در محیط سه بعدی امکان برگزاری نمایشگاه مجازی و سه بعدی را در نرم افزار نمایشگاه مجازی داده است.

هایتکس نرم افزار ساخت نمایشگاه مجازی

شرکت خلاق هایتکس جهت ایجاد نمایشگاه مجازی نرم افزار نمایشگاه مجازی سه بعدی خود را در غالب پلتفرم های مختلف ویندوز و اندروید و آی او اس ارائه جهت ارائه به برگزار کنندگان جهت برگزاری نمایشگاه مجازی ارائه نموده است.

 

نمایشگاه مجازی

ثبت نام در نمایشگاه مجازی

جهت ثبت نام و مشارکت در نمایشگاه مجازی میبایست طبق جداول برگزاری نمایشگاه مجازی هایتکس و یا مراجعه به برگزار کنندگان معرفی شده در سایت شرکت خلاق هایتکس اقدام نمود و اطلاعات مورد نیاز مثل کاتالوگ بروشور تیزر و … را بارگذاری و در معرض نمایش بازدید کنندگان قرار دهند.

صادرات مجازی نمایشگاه مجازی

نقش نمایشگاه مجازی هایتکس در صادرات : یکی از راهکارهای مهم صادرات ارائه و نمایش خدمات محصولات در نمایشگاه میباشد .
نمایشگاه مجازی با توجه به محدودیت ها و هزینه های بالای نمایشگاه محیطی و دسترسی راحت از هر جای جهان به نمایشگاه مجازی معرفی قوی و اثر بخش در دنیای تجارت و صادرات میباشد.
در روز ٢٩ مهر ماه که روز ملی صادرات میباشد افتتاحیه نمایشگاه مجازی کرونا نیز بود که از اهمیت نقش نمایشگاه مجازی در صادرات حکایت دارد.

ایجاد نمایشگاه مجازی

امروزه با تولید نرم افزار نمایشگاه مجازی به سادگی می‌توان اقدام به برگزاری و راه اندازی نمایشگاه مجازی تخصصی کرد و با کارایی بالا و نتیجه بخش بودن این نوع از نمایشگاه با کمترین هزینه ممکن و بسیار ساده نمایشگاه مجازی را ایجاد کنید.

نمایشگاه مجازی

بهترین نمایشگاه مجازی

بهترین نمایشگاه مجازی نمایشگاه بین که از به روز تمرین امکانات و تکنولوژی بهره برده و پربازدید کننده تمرین باشد
نمایشگاه مجازی هایتکس با استفاده از آخرین متد نمایشگاهی در قالب نمایشگاه مجازی تمامی ابزارها خود را جهت بالابردن تعداد بازدید کنندگان و رضایت غرفه داران به کار میبرد تا بتواند کماکان بهترین نمایشگاه مجازی کشور باقی بماند .
نقشه راه شرکت خلاق هایتکس بر پایه نه تنها اولین نمایشگاه مجازی سه بعدی بودن و ماندن هست بلکه بهترین و به روز ترین بودن هدفی است که همواره به دنبال آن هستیم.

نمایشگاه مجازی بین المللی

نرم افزار نمایشگاه مجازی هایتکس در حال حاضر متناسب با شرایط بین المللی نمایشگاه های مجازی برای کشورهای مختلف را در دست طراحی و برنامه نویسی و اجرا دارد که متاسفانه به دلیل تحریم‌های کشور عزیزمان هیچ نامی از برند ما در این کشورها مثل کانادا ،مالزی ،ترکیه ، سوریه و…نمیباشد ولی آمادگی معرفی و سفارشی سازی نرم افزار هایتکس را به زبانهای انگلیسی عربی روسی ترکی قابلیت پیاده سازی را داریم.

هایتکس نام شرکت است یا محصول؟

بسیاری از سازمان ها و نهادها شرکت خلاق ارتباط و انتقاد داده آرسان را بیشتر به نام یکی از محصولات این شرکت به نام هایتکس میشناسند که در اینجا گذری بر این مطلب را جایز دانستیم که جهت استعلامات و پیگیری ها نام شرکت را به نام شرکت ارتباط و انتقال داده آرسان میتوانید انجام دهید.
این شرکت به عنوان یکی از شرکت های خلاق توسط معاونت علمی ریاست جمهوری نائل آمده است و مورد حمایت در طرح ها و تسهیلات ارائه شده قرار گرفته است .

نمایندگی نمایشگاه مجازی

شرکت خلاق ارتباط و انتقال داده آرسان با توجه به درخواست های بسیار زیاد و نیازمندی های به وجود آمده برای سازمان ها و نهادهای خصوصی و دولتی در راستای برگزاری نمایشگاه و معرفی و نمایش محصولات و خدمات شرکت ها و کسب و کارهای زیر مجموعه خود و با توجه به عدم امکان برگزاری نمایشگاه محیطی به دلیل اپیدمی بیماری کرونا که در این مقطع زمانی به وجود آمده است و احساس نیاز نمایشگاه مجازی حتی در کنار نمایشگاه های محیطی به صورت مکمل و همزمان جهت بازدهی بالاتر و تاثیر گزاری بیشتر بر روی مخاطبان در دسترس قرار گرفتن در هر زمان و هر مکان مورد نظر قرار گرفته است.
بر این اساس و جهت پوشش حداکثری نیاز سازمان ها و نهادهای نیازمند دولتی و خصوصی و شرکت های برگزار کننده نمایشگاه شرکت ارتباط و انتقال داده آرسان محصول خود را به نام پلتفرم نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس را به گونه ای تهیه و عرائه داده است که مجریان برگزاری نمایشگاه مجازی به راحتی بتوانند با شرایط ایده آل خود و بر روی سایت و سرور خود و با نام و برند دلخواه اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی تخصصی و سه بعدی نمایند .
جهت دریافت نسخه های قابل ارائه برگزار کنندگان می‌توانند با تماس با واحد بازرگانی و فروش شرکت خلاق ارتباط و انتقال داده آرسان و حتی از طریق پیغام در واتس اپ اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند .
نمایشگاه مجازی هایتکس نونمایی مدرن در معرفی کسب و کار

دیدگاه خود را ثبت کنید