هایتکس یک نرم افزار نمایشگاه مجازی و سه بعدی است که برای اولین بار در ایران توسط شرکت ارتباط و انتقال داده آرسان با مدیریت مهندس آرش اکبری آشتیانی طراحی و اجرا گردید . این نرم افزار با نام هایتکس به ثبت رسیده و به عنوان اولین نمایشگاه مجازی سه بعدی در کشور فعالیت خود را آغاز گردانیده .سرعت تبدیل نرم افزار نمایشگاه سه بعدی هایتکس به یک برند در ساختار نمایشگاه های مجازی بیشتر به دلیل حس نیاز کسب و کارها به معرفی شدن در محیط مجازی مخصوصا در دوران شیوع ویروس کرونا بوده است.

 

نمایشگاه مجازی سه بعدی

حل مشکل هزینه های نمایشگاه

مشکلات و هزینه های بالایی که مدیران کسب و کار در مشارکت در نمایشگاه های محیطی با آن روبرو هستند و مقایسه هایی که مدیران بین مشارکت در نمایشگاه مجازی و نمایشگاه محیطی انجام میدهند باعث استقبال و مشارکت بالای مدیران با این نوع از نمایشگاه مجازی شده و هایتکس در این دوران ناجی بسیاری از شرکتهای برگزار کننده محیطی شده است که بتوانند با این نرم افزار به کسب و کارها در محیط مجازی سرویس دهند. در نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس هزینه های زیادی از لحاظ مالی و زمانی برای غرفه داران و بازدیدکنندگان از بین رفته و باعث سهولت در مشارکت و بازدید آنها شده است به طورمثال :

کاهش هزینه رفت و آمد کاهش هزینه و مصرف سوخت دوری از شلوغی و آلودگی هوای شهر از کمترین مزیت های نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس برای بازدید کنندگان

کاهش هزینه اجاره محل غرفه در نمایشگاه کاهش هزینه درغرفه سازی و غرفه آرایی و کاهش هزینه در حمل و نقل و زمان نیروهای انسانی کاهش هزینه های چاپ و کاغذی که برای کاتالوگ و بروشور و استند و . . . برای غرفه داران

همچنین از مزیتهای قابل ذکر که نرم افزار هایتکس به عنوان اولین نمایشگاه مجازی سه بعدی در حفظ محیط زیست دارد میتوان به بهینه سازی مصرف سوخت کاهش آلودگی هوا کاهش ترافیک کم شدن سفرهای درون شهری و برون شهری اشاره کرد .که نقش بسیار بالایی در سلامت نگه داشتن محیط زیست برای خودمان و همچنین به سلامت رساندن این امانت به دست فرزندانمان میباشد .

 

نمایشگاه مجازی سه بعدی

تاثیر کرونا بر روی نمایشگاه های کشور

ویروس کرونا در کنار همه مسائل و مشکلاتی که برای مردم ایجاد کرد و بسیاری از کسب و کارها یی که به شکل عادی فعالیت میکردند با کاهش فروش و نقش خود در بازار روبرو شدند و این نیاز را برای آنها ایجاد  کرد تا بدانند در محیط مجازی میباست فعالیتهای خودشان را تا در حد امکان تطبیق دهند تا در شرایط نامطلوب محیطی کسب و کارهای آنان تاثیر کمتری را داشته باشد.

در نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس تلاش بر آن شده که تمامی المان ها و امکانات موجود در محیط سالن به شکل سالنهای نمایشگاه های محیطی شود و به غرفه داران و بازدید کنندگان حس حضور در سالنهای نمایشگاه داده شود . از نکات جالبتر در نرم افزار نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس اجرا شدن این نرم افزار  نمایشگاهی در پلتفرم های وب ویندوز اندروید و آی او اس میباشد که نیاز همه کاربران را هم در رایانه و هم در گوشی تلفن همراه را پوشش دهد.

نمایشگاه مجازی سه بعدی

نمایشگاهی در جیب شما

همانطور که در محیط اطرافمان میبینیم بسیاری از افراد بیشتر میل به استفاده ار گوشی خود دارند و بسیاری از فعالیتهای خود را از این طریق انجام داده و رضایت بسیاری از این بابت دارند . حالا تصور کنید که بازدید از نمایشگاهی که مورد استفاده و توجه شماست از طریق رایانه شخصی و گوشی تلفن همراه در هر مکان و هر ساعت از شبانه روز تا چه میزان میتواند لذت بخش و اثر گذار باشد . یکی دیگر از مزایای بسیاری که نرم افزار نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس دارد بدون محدودیت و ظرفیت بالای سالنها و غرفه های آن است که با توجه به فضای مجازی که برای این سبک از نمایشگاه مجازی تعریف شده بسیار مفید و با سرعت بالا میتوان به امکانات و فضای سالنها و غرفه ها اضافه نمود .

نمایشگاه مجازی سه بعدی

قرار دادن تمام اطلاعات مورد نیاز شما در نمایشگاه

همانطور که ما در نمایشگاه های محیطی میتوانیم با غرفه داران صحبت کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را از آنها بگیریم و به طور مثال کاتالوگ یا کارت ویزیت آن واحد شغلی را از آنها برای مکاتبات و تماسهای بیشتر و حتی منجر به قرارداد را از آنها بگیریم در نرم افزار نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس هم تمامی اطلاعات را غرفه دار میتواند در مجیط کاربری خود بارگذاری کرده و اطلاعات تماس خود را براحتی در دسترس شما قرار دهد.

غرفه دار پس از ثبت نام و خرید غرفه میتواند اطلاعات شغلی خود را که معمولا شامل اطلاعات شرح فعالیت آدرس شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه و آدرس وب سایت و ایمیل و همچنین آدرس صفحات اجتماعی خود را مانند اینستاگرام و تلگرام و . . . را نیز بارگذاری کند و قابل ذکر میباشد همچنین غرفه دار اگر تیزر و یا فیلم تبلیغاتی از فعالیت خود داشته باشد نیز میتواند در قابها و نمایشگرهای موجود در غرفه ها به نمایش جهت بازدید کنندگان قرار دهد.

 

دسترسی سریع به اطلاعات غرفه داران

در هر غرفه یک مانیتور وجود دارد که نمایشگر تعاملات بین کاربر و غرفه دار میباشد که بازدید کننده با کلیک بر روی ان میتواند اطلاعات بیشتری درباره اطلاعات غرفه دار را دسترسی داشته باشد و حتی میتواند به غرفه امتیاز دهد و همچنین آن را نشانه گذاری کند و همپنین به آن رای دهد و در کنار تمام موارد دکر شده میتواند با غرفه دار از طریق تایپ در قسمت تماس با پشتیبان غرفه مکاتبه کند و اگر غرفه دار در محیط کاربری خود حضور داشته باشد میتواند فورا به آن پیام پاسخ داده و با هم صحبت کنند.

نمایشگاه مجازی سه بعدی

نحوه ثبت نام برای دریافت غرفه

و اما چگونه میتوان نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس را راه اندازی و ساخت ؟ شما کافیست با تماس با شرکت ارتباط و انتقال داده آرسان و بخش فروش و نمایندگی هایتکس و نمایندگی نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس به سادگی یک سامانه راه اندازی کرده و شروع به تعیین قیمت غرفه ها و برگذاری نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس در موضوع نمایشگاهی مورد نظر کنید و حتی نام دلخواه خود را بر روی آن گذاشته و شروع به تبلیغات و جذب و فروش غرفه های نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس کنید و با استفاده از این نرم افزار همچنان برگزار کننده نمایشگاه خود بوده و با اثر بخشی بسیار بالاتر از نمایشگاه های سنتی خدمات بسیار فوق العاده ای به مشترکان خود دهید .

 

هایتکس نو نمایی مدرن در معرفی کسب و کار

شعار نرم افزار نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس : “هایتکس نونمایی مدرن در معرفی کسب و کار میباشد و ما در شرکت ارتباط و انتقال داده آرسان بر این باوریم که این نرم افزار نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس در آغاز راه است و در آینده با به روز رسانی این نرم افزار نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس امکانات بیشتر و روز به روز اثرگذاری بالاتر را برای هر دو دسته کاربران هم غرفه داران و صاحبان کسب و کار و هم بازدید کنندگان خواهیم داشت . انشاء الله

 

دیدگاه خود را ثبت کنید