blog

امکانات پیشرفته نمایشگاه مجازی

توسط بهمن ۲۵, ۱۳۹۹ بدون نظر

نمایشگاه مجازی

باعرض سلام و احترام خدمت مخاطبان عزیز و کاربران محترم نرم افزار مجازی هایتکس امروز اشاره ای گذرا و خلاصه نسبت به پیشترفت ها و به روز رسانی و مدرن سازی نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس داریم .

با توجه به جوان بودن و حرفه ای و با انگیزه  بودن اعضای شرکت ارتباط و انتقال داده آرسان و در راس تیم ، مدیریت محترم مهندس آرش اکبری آشتیانی که هر روزه با رصد جدید ترین امکانات و به روز ترین تکنولوژی های ارائه شده و با توجه به نیاز سنجی های  پرسنل واحد فروش و بازاریابی در تماس های تلفنی مشتریان و تیم مذاکره کننده در جلسات حضوری و سازماندهی و به اجماع رساندن و جمع بندی نظرات و بسط و توسعه آن در اتاق فکر نمایشگاه مجازی هایتکس توسط کارشناسان با تخصص و کار بلد در حوزه های مختلف مشاغل و کسب و کار های مختلف تا آنجا که تکنولوژی اجازه پیاده سازی را بدهد تیم فنی نمایشگاه مجازی هایتکس  بر روی ایده ها کار پیاده سازی را انجام خواهد داد .

قابل توجه و ذکر میباشد که موارد بسیاری از نیازها در انجین ودر زبان های برنامه نویسی برنامه را شرکتهای سازنده و پشتیبانی کننده نرم افزارها پیش بینی نکرده اند و با پیگیری و درخواست ها و اعلام نیازها که با ایمیل و مکاتبات انجام میگیرد شرکت های سازنده را وادار به به روز رسانی و اضافه کردن امکاتات نرم افزاری میکند ، که یکی از افتخارات این تیم فنی و قدرتمند ایرانی در نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس میباشد .

البته  دسترسی به امکانات نوین و پیشترفته تر در نمایشگاه مجازی نیز به برگزاری انواع نمایشگاه های مجازی و تخصصی در طی یکسال گذشته و سوابق قبلی بدست می آید که نشاندهنده کسب تجربه در امر تهیه فوی تر و به روز تر نرم افزار نمایشگاه مجازی هایتکس میباشد .

در این مطلب به چند نمونه از به روز رسانی و اضافه کردن امکانات اشاره خواهیم کرد :

نمایشگاه مجازی

رویداد آنلاین و سالن همایش آنلاین

از امکانات جدید در این نرم افزار و نمایشگاه مجازی میتوان به تاسیس و برنامه نویسی سالن همایش ها و برگزاری چلسات تخصصی در داخل نرم افزار نمایشگاه مجازی نام برد .

در کنار برگزاری انواع نمایشگاه های مجازی و آنلاین سه بعدی سالنی طراخی و اجرا گردیده است که با حال و هوای سالنهای کنفرانس و همایشهای آنلاین همخوانی بسیار بالایی دارد .

در این قسمت با توجه به مراسمات افتتاحیه و همایشها و کنگره های  موازی با نمایشگاه مجازی مورد استفاده قرار میگیرد و با توجه به زمان بندی و معرفی مدیران و کارشناسان مربوطه بازدید کنندگان و غرفه داران میتوانند در این سخنرانی ها و همایشهای محازی و رویداد مجازی شرکت کرده و مثال نمایشگاه محیطی میتوانند به اعلام نظرات و تبادل اطلاعات به پیشترفت و به روز رسانی خود و کسب و کار خود کمک نمایند .

در رویداد آنلاین و همایش آنلاین و سخنرانی های آنلاین در نمایشگاه مجازی به صورت زنده و حتی ضبط شده مدیران و کارشناسان ارشد که از طریق برگزار کنندگان تعیین و به آنها فرصت و زمان حضور در جایگاه سخنران در محیط مجازی داده میشود به انجام سخنرانی و بیان نقطه نظرات خود میپردازند و کاربران دیگر که شامل بازدید کنندگان و همچنین غرفه داران و از طرف دیگر مهمان های ویژه به نظاره مینشینند و به بیان نظرات خود میپردازند تا گامی عملی تر و جدی تر در راه پیشترفت مدیران سرزمینمان در هر کسب و کاری برداریم .

در نتیجه یکی از امکاناتی که در نهایت به نرم افزار نمایشگاه مجازی اضافه شد سالن همایش ها و سخنرانی ها در قالب رویدادآنلاین و همایش آنلاین و سخنرانی آنلاین میباشد که به اختصار توضیح داده شد .

نمایشگاه مجازی

ارتباط و تعامل به صورت مجازی و تصویری

در نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس در تمامی غرفه ها یک بخشی به صورت مجزا و واضح به صورت مانیتورهایی تعبیه شده است که در آن اطلاعات آن غرفه مجازی در آن ثبت شده اطلاعاتی مثل لوگو اطلاعات مختصری در باره شرح فعالیت آن غرفه مجازی و لینک دسترسی بازدید کننده به آدرس سایت غرفه دار و آدرس صفحه اجتماعی غرفه دار و دانلود کاتالوگ و بروشور غرفه دار به صورت PDF  را در آن میتوان به دست آورد یکی از مهمترین و کاربردی ترین بخش این مانیتور در غرفه مجازی در نمایشگاه مجازی که ما نام آن را مانیتور تعاملات بازدید کننده و غرفه دار و یا دسترسی و دانلود اطلاعات غرفه دار گذاشته ایم بخش تماس و گفتگو با غرفه دار میباشد .

در این بخش چت با غرفه دار بازدید کننده در نمایشگاه مجازی میتواند به صورت آنلاین و یا آفلاین با غرفه داران گفتگو کند و به صورت متنی برای او پیغام بگذارد .

اگر غرفه دار در آن لحظه که بازدید کننده برای او کامنت یا اطلاعاتی از خود و یا سوالات خود ارسال میکند انلاین باشد میتواند در لحظه جوابگوی بازدید کننده باشد .

البته تا این قسمت از تعاملات به صورت متنی قبلا نیز در نمایشگاه مجازی و سه بعدی هایتکس قرار داشت و بخش جدید و به روز رسانی شده امکان  اضافه نمودن ارتباط تصویری و امکان B TO B  برای غرفه داران و کاربران و بازدید کنند گان در غرفه های مجازی در نرم افزار نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس میباشد .

در این قسمت با توجه به جدید ترین تکنولوژی ارتباط تصویری و صوتی با غرفه داران این امکان قابلیت اضافه شدن بر روی نمایشگاه مجازی برای برگزار کنندگان را دارد و برگزار کننده میتواند برای غرفه داران مجازی خود در داخل نمایشگاه مجازی این امکان را در کنار امکان چت متنی و ارتباط متنی با غرفه داران را اضافه نماید .

در باره این امکان جدید به اختثار توصیحاتی داده شد و امیدواریم در مطالب بعدب بتوانیم جزئیاتی بیشتر از امکان ارتباط صوتی و تصویری غرفه های مجازی نمایشگاه مجازی را خدمتتان ارائه نماییم .

امکانات دیگری نیز به نرم افزار اضافه شده است که در مطالب آینده به استحضار شما کاربران گرامی نرم افزار مجازی و سه بعدی هایتکس خواهیم رساند .

هایتکس نونمایی مدرن در معرفی کسب و کار

دیدگاه خود را ثبت کنید